Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »

Inhoud

Ben ik helemaal vrij in het ontwerp van mijn woning(en)?

Het gaat bij Ruimte voor Ruimte om een vermindering van zowel oppervlakte (m2), als volume (m3). Hier dient de nieuwe bebouwing aan te voldoen. Verder geldt dat met de keuze van de aard en omvang van de nieuwe woning(en) nadrukkelijk rekening wordt gehouden met de ruimtelijke kwaliteitseisen. De bebouwing moet in het landschap passen.

Aan Ruimte voor Ruimte verbinden wij op voorhand geen norm of een maximum aan het aantal compensatiewoningen, noch aan de omvang. De kosten van sloop, herinrichting en bouw van (een) compensatiewoning(en) en de te verwachten opbrengsten bepalen het aantal en omvang van de woning(en).
Om de dekking van de sanering in de vorm van het benodigde aantal compensatiewoningen te kunnen beoordelen zorgen gemeente respectievelijk initiatiefnemer voor de opstelling van een wederzijds gedragen exploitatieopzet. Hierin worden alle toerekenbare kosten en opbrengsten van zowel de saneringslocatie als van de (eventuele) uitwijklocatie transparant gemaakt. De kosten en opbrengsten worden bepaald op basis van taxaties, offertes en kengetallen.

Terug


Sitemap

Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »