Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »

Inhoud

Kom naar de feestelijke opening N208

De herinrichting van de A208 is afgerond en de nieuwe N208 is in gebruik genomen. Om dit te vieren zijn bewoners en bedrijven uit de gemeenten Velsen en Haarlem uitgenodigd voor de feestelijke opening op zaterdag 18 september 2010. Betrokken bestuurders, medewerkers van de provincie en de aannemer zijn hierbij aanwezig.

Een Braziliaanse sambaband zorgt voor een spectaculaire opening. Kinderen kunnen zich vermaken op een springkussen, met een ballonnenwedstrijd of stoepkrijten.  Ook kan een foto-expositie over de A208 toen en nu worden bekeken.

Het programma ziet er als volgt uit:

  • 12.30 – 13.00 uur
    Ontvangst met koffie, thee en limonade in de feesttent bij de bouwkeet van de provincie Noord-Holland en aannemer BAM
  • 13.00 - 13.30 uur
    Gedeputeerde Elizabeth Post opent samen met wethouders Rob van Doorn en Ronald Vennik de N208 op symbolische wijze
  • 13.30 – 15.00 uur 
    Spellen, activiteiten en expositie in en rond de bouwkeet van de provincie Noord-Holland en aannemer BAM
  • ± 15.00 uur
    Barbecuehapjes met muziek


Locatie en bereikbaarheid

Alle activiteiten vinden plaats in en rond de bouwkeet van de provincie Noord-Holland bij de kruising van de Rijksweg en de Biezenweg in Santpoort-Noord. In verband met de geringe hoeveelheid parkeerplekken, wordt u geadviseerd zoveel mogelijk met de fiets naar de bouwkeet te komen. Indien u toch met de auto komt, begeleiden verkeersregelaars u bij het vinden van een geschikte parkeerplaats.

Meer informatie
Heeft u nog vragen? Neem dan contact op via e-mail: A208herinrichting@noord-holland.nl of telefoon: 023 – 514 5673.

Parkeren tijdens opening N208 in het groene vak Parkeren tijdens opening N208 in het groene vak

 



 


Over dit artikel

Laatst bijgewerkt 01 september 2010

* * * * *

Reageer op dit bericht

Sitemap

Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »