Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »
De provincie Noord-Holland wil alle Noord-Hollanders die SAIL willen bezoeken stimuleren om met de fiets te komen.
Daarom is de provincie de actie Kom op de fiets naar SAIL&apos begonnen. Op vijf plekken langs het Noordzeekanaal staat de provincie op donderdag 19 augustus tijdens de SAIL-IN met een verrassing voor iedereen die op de fiets komt.
Kom op de fiets naar een van de volgende vijf plekken (zie kaart):
De provincie is betrokken en actief bij de aanleg van fietspaden, tunnels en fietsknooppunten. Daarnaast stimuleert de provincie iedereen en vooral de jeugd om te bewegen. Het Noord-Hollands landschap is een verrassing om met de fiets te ontdekken. De fietsroutenetwerken dwars door de hele provincie wijzen de weg.
De genummerde routes leiden van knooppunt naar knooppunt en bieden optimale keuzevrijheid om zelf een route samen te stellen. Op elk knooppunt waar routes elkaar kruisen, staan informatiepanelen om de verdere route te bepalen.
Dit maakt fietsen in deze prachtige provincie een stuk eenvoudiger. Kijk eens op de website www.noord-holland.com/fietsen-in-noord-holland. Hier staan ook speciale themaroutes. Fiets eens de (h)eerlijk eten route, de bloemkoolroute, de fruitroute of de duinenroute.
Tijdens de intocht op 19 augustus wordt langs het Noordzeekanaal veel publiek verwacht. Informatie over de verkeersmaatregelen vindt u in het nieuwsbericht Publiek welkom aan de oevers van het Noordzeekanaal voor SAIL-in.
De provincie Noord-Holland is sponsor van zowel SAIL Amsterdam 2010 als van PreSail IJmuiden.
Laatst bijgewerkt 09 augustus 2010
@Johan:
De eerste schepen varen om 9.00 uur door de sluizen bij IJmuiden. De tocht naar Amsterdam duurt gemiddeld zo'n 4 uur.
Hoe laat wordt het eerste Tall-schipverwacht bij de Kanaalkade (punt 5)
Feeds op deze website
Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »