Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »
Onze vernieuwde panden aan de Dreef en het Houtplein krijgen straks zogenaamde warmte-/koudeopslag van water. Ter voorbereiding daarop vinden daarom bij het Houtplein proefboringen in de bodem plaats.
De proefboringen worden gehouden in de periode van dinsdag 13 juli tot en met dinsdag 3 augustus tussen 7.00 en 17.00 uur. De werkzaamheden vinden plaats op het eigenterrein van de provincie, op de hoek Wagenmakerslaan/Zadelmakerslaan, nabij onze achteringang.
De werkzaamheden bestaan uit:
Duurzaamheid is een belangrijk uitgangspunt in de ontwerpen van onze nieuwe huisvesting. Centraal staan het gebruik van duurzame materialen en het terugdringen van energieverbruik. Onder meer gaan we gebruik maken van warmte-/koudeopslag. Water loopt dan via een netwerk van leidingen door de vloeren. In de zomer koelt het water uit de koele bron ons pand. Daarna vloeit het opgewarmde water weer terug in de warmtebron. ’s Winters is dit proces omgekeerd.
De werkzaamheden worden uitgevoerd door de firma Haitjema. Namens de provincie wordt het werk begeleid door ingenieursbureau Cauberg & Huijgen.
Voor eventuele vragen of opmerkingen over deze werkzaamheden, kunt u contact opnemen met Bert Timmerman (telefoon 0523 612061).
Meer informatie over de nieuwe huisvesting van de provincie, leest u op deze site. Binnenkort wordt dit onderdeel op de site, volledig vernieuwd.
Programmabureau Een nieuw huis
E-mail: eennieuwhuis@noord-holland.nl
Tel: 06 55 36 48 95
Wilt u het bouwnieuws over de
werkzaamheden aan het Houtplein
per e-mail ontvangen?
Meld u dan hier aan.
Elke donderdag is er tussen 13.30 en 14.30 uur een inloopspreekuur Houtplein. Met vragen of opmerkingen over de werkzaamheden kunt u dan binnenlopen in de bouwkeet van de aannemer (de voormalige winkel Edcetera).
Bovenkant van deze pagina
Ga direct naar inhoud »
Ga direct naar zoekfunctie »