Bezoek WATERPROOF op SAIL Amsterdam
Publicatiedatum: 7 augustus 2025
Laatst gewijzigd: 7 augustus 2025
0 reactiesTijdens SAIL 2025 vind je op de NDSM-werf in Amsterdam-Noord SAIL Horizons. Hier verwelkomt de provincie Noord-Holland je in Paviljoen WATERPROOF.
In WATERPROOF ontdek je de kracht van water en zie je hoe Noord-Holland inspeelt op klimaatverandering. Stap binnen, doe mee, speel en laat je verrassen – je blijft droog!
Wat is er te doen op WATERPROOF?
- Geniet van de muzikale Waterpoort
- Surf over golven in de VR-experience
- Experimenteer in het Waterlab
- Neem een kijkje bij de fototentoonstelling
WATERPROOF laat zien hoe water ons verbindt, vormt én uitdaagt. Je ontdekt hoe we samen genieten van water, maar ook hoe we omgaan met droogte en wateroverlast. De provincie werkt hiervoor nauw samen met andere overheden aan waterkwaliteit, waterveiligheid en klimaatadaptatie.
SAIL 2025
Van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus verandert Noord-Holland in het decor van het grootste gratis evenement van Nederland: SAIL 2025! 5 dagen lang bruist het rond het Noordzeekanaal en in Amsterdam van de maritieme shows, tall ships, marineschepen, de crewparade, licht- en vuurwerkshows en concerten.
Op woensdag 20 augustus en zondag 24 augustus varen alle boten tijdens de SAIL-parade door het Noordzeekanaal. SAIL 2025 is dit keer extra feestelijk: het is de tiende editie, SAIL bestaat 50 jaar en Amsterdam viert haar 750-jarig bestaan. De provincie Noord-Holland sponsort het evenement en is nauw betrokken bij alle verkeersmaatregelen en de organisatie van activiteiten. Meer informatie over SAIL Parade.
Bereikbaarheid
Pak de pont of fiets en ga naar WATERPROOF, onderdeel van SAIL Horizons, op het NDSM-terrein (Groene Oceaan) in Amsterdam-Noord. Waterproof is op donderdag 21 augustus, vrijdag 22 augustus en zaterdag 23 augustus geopend van 12.00 tot 21.00 uur.
SAIL Horizons biedt nog meer: gratis interactieve attracties, installaties en een markt over een duurzame en leefbare toekomst. Je bezoekt SAIL Horizons het makkelijkst met de pont vanaf Amsterdam Centraal Station of per fiets. Op het NDSM-terrein zijn ook festival Kaap de Goede Hoop en SAIL on stage.
Meer informatie over de bereikbaarheid tijdens SAIL-In en SAIL-Out.
Om te kunnen reageren moet u eerst inloggen.