N247: Weekendafsluiting 11 tot en met 13 juli
Publicatiedatum: 26 juni 2025
Laatst gewijzigd: 26 juni 2025
2 reactiesDe N247 tussen Broek in Waterland en de Bernhardbrug in Monnickendam is afgesloten voor het autoverkeer van vrijdag 11 juli 20.00 uur tot en met zondag 13 juli 7.00 uur.
Aan de zuidkant van Monnickendam ligt een duiker onder de N247: de Dijksbrug. Deze is oud en moet worden vervangen. Het eerste deel van de Dijksbrug is bijna klaar. Om ruimte te maken voor het werk aan het tweede deel van de Dijksbrug is de N247 van vrijdagavond 11 juli 20.00 uur tot zondagochtend 13 juli 7.00 uur in beide richtingen afgesloten voor wegverkeer.
Omleidingen
Om de werkzaamheden veilig te kunnen uitvoeren wordt de N247 afgesloten tussen Broek in Waterland en Monnickendam.
- Broek in Waterland is bereikbaar vanaf de kant van Amsterdam.
- Monnickendam is bereikbaar vanaf de kant van Volendam.
- Doorgaand autoverkeer wordt omgeleid via de N244, A7, A8 en A10.
- Fietsers en bromfietsers kunnen het fietspad blijven gebruiken. Ze worden langs het werk geleid.
- Lijnbussen en nood- en hulpdiensten kunnen langs het werk.
- De duiker onder de weg is de hele bouwperiode - tot de zomer van 2026 - afgesloten voor bootjes.
De omleidingsroute staat met borden aangegeven en verkeersregelaars begeleiden het verkeer bij de wegafsluiting. Tijdens de weekendafsluiting moeten weggebruikers rekening houden met extra reistijd.
Sluipverkeer
Om sluipverkeer tegen te gaan worden er op 2 routes maatregelen getroffen:
- Op het Kruispunt Dorpsstraat-Monnickendammerrijweg in Ilpendam en het kruispunt Oudelandsdijkje - Kloosterdijk wordt de weg afgezet en staan er verkeersregelaars. Alleen aanwonenden worden doorgelaten.
- De Eilandweg en Burgemeester Peereboomweg in Broek in Waterland zijn afgezet. Verkeersregelaars laten alleen aanwonenden met een toegangsbewijs door.
Om te kunnen reageren moet u eerst inloggen.
Provincie Noord-Holland | 02-07-2025 12:07
Marien | 02-07-2025 08:02
Gele tekstborden bij Monnickendam geven aan tot de 14e juli 05.00. Tekstkarren bij A10 en eerste deel N247 geven wel de tijden uit dit bericht aan
Beste Marien, dank voor je oplettendheid! De afsluiting van het deel Broek in Waterland – Monnickendam is van 11 juli 20.00 uur tot zondag 7.00 uur. Het klopt (helaas) dat de gele borden nog de oude tijd van de afsluiting aangeven. We hebben het werk kunnen inkorten, waardoor de weg eerder opengaat dan we eerst dachten. Waar mogelijk passen we de gele borden aan.