Avond- en nachtafsluiting N201 6 – 9 november 2025
Publicatiedatum: 23 oktober 2025
Laatst gewijzigd: 23 oktober 2025
0 reactiesDe provincie Noord-Holland werkt in de avond en nacht van 6 op 7 november aan het Amstelaquaduct onder de Amstel (tussen de gemeenten Uithoorn en De Ronde Venen). En in de avonden en nachten van 7 tot 9 november aan de Waterwolftunnel onder de Ringvaart (tussen de gemeenten Aalsmeer en Haarlemmermeer) bij de N201.
Werkzaamheden Amstelaquaduct 6 – 7 november
De N201 ter hoogte van het Amstelaquaduct is afgesloten van donderdagavond 6 november 20.00 uur tot vrijdagochtend 7 november 5.00 uur. Verkeer op de N201 wordt met bebording omgeleid via de A2, A4 en A9.
Werkzaamheden Waterwolftunnel 7 – 9 november
Om de onderhoudswerkzaamheden veilig uit te kunnen voeren, wordt de Waterwolftunnel volledig afgesloten van vrijdagavond 7 november 19.00 uur tot zaterdagochtend 8 november 6.00 uur en van zaterdagavond 8 november 19.00 uur tot zondagochtend 9 november 6.00 uur. Verkeer op de N201 wordt met bebording omgeleid tussen de Legmeerdijk in Aalsmeer en de aansluiting met de Fokkerweg in Haarlemmermeer via de N231 en de N232. Verkeer vanaf de Middenweg wordt met bebording omgeleid via de Machineweg.
De provincie onderhoudt dan de technische installaties in de tunnel, reinigt de wanden en markeringen, controleert de veiligheidsmiddelen en reinigt de riolering. Ook wordt zwerfvuil verwijderd en gemaaid.
Meer informatie
Weggebruikers en omwonenden met vragen kunnen contact opnemen met het servicepunt van de provincie via telefoonnummer: 0800-0200 600 (gratis) of per mail: servicepunt@noord-holland.nl.
Om te kunnen reageren moet u eerst inloggen.