W. van Andel (Wilma)

Wilma van Andel

Provinciale Staten (Statenlid van 12-09-2018 t/m 27-03-2019, duo-lid van 08-07-2019 t/m 13-09-2020)

Statenlid sinds: 14-09-2020

Partij: CDA

Adres

p/a Fractiehuis Paviljoenslaan 3
2012 JE, Haarlem

Opleiding

Politieke Wetenschappen

Beroep

Strategisch bestuursadviseur bij Werkorganisatie Langedijk en Heerhugowaard

Lid van de volgende Statencommissie(s)

  • Ruimte, Wonen en Klimaat (RWK)

Nevenfunctie(s)

Geen