Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 7804 resultaten gevonden
-
N247 Amsterdam-Hoorn
project
De komende jaren wordt er hard gewerkt aan en in de buurt van de N247 tussen Amsterdam en Hoorn. Denk aan renovatie, groot onderhoud en verbeteringen. De gemeente, de provincie en andere organisaties zoals de Alliantie Markermeerdijken voeren dit werk uit. Zij stemmen het werk zoveel mogelijk op elkaar af.
Lees meer over N247 Amsterdam-Hoorn
-
Verbeteren wateroverlast Zeeweg N510
project
De provincie Noord-Holland onderzoekt hoe wateroverlast op de Zeeweg N510 naar Bergen op Zee blijvend kan worden voorkomen. De uitvoering van deze maatregel wil de provincie combineren met groot onderhoud. Hierdoor wordt de hinder van de wegwerkzaamheden beperkt.
Lees meer over Verbeteren wateroverlast Zeeweg N510
-
Industrieel, flexibel en demontabel bouwen (IFD)
Tekstpagina
IFD staat voor Industrieel, flexibel en demontabel Bouwen. Het is een relatief nieuw ontwerp- en bouwprincipe dat we telkens meer toepassen op bruggen en viaducten.
Lees meer over Industrieel, flexibel en demontabel bouwen (IFD)
-
Renovatie Twee Zwanenbrug
project
De provincie Noord-Holland renoveert in 2026 de Twee Zwanenbrug - voorheen Stolperophaalbrug. Dit is nodig om de uitlijning van de brug te verbeteren.
Lees meer over Renovatie Twee Zwanenbrug