Contactpersonen per regio

(22 september 2017)

In het afgelopen jaar zijn er wat personele wisselingen geweest in het team wonen van de provincie. Daarom zetten we hieronder de contactpersonen per RAP-regio nog even op een rij.

Regio Kop van Noord-Holland

Aurelia OrlowskiAurelia Orlowski
Telefoon: 023-514 3723
E-mail: orlowskia@noord-holland.nl

 

 

Regio Westfriesland

Ditte ValkDitte Valk
Telefoon: 023-514 3804
E-mail: valkd@noord-holland.nl

 

 

Regio Alkmaar

Tessie DijkersTessie Dijkers
Telefoon: 023-5144415
E-mail: dijkerst@noord-holland.nl

 

Regio Amstelland-Meerlanden/Amsterdam/Zaanstreek-Waterland

Jan Jaap VisserJan-Jaap Visser
Telefoon: 023-5143610
E-mail: visserj@noord-holland.nl
 

 

 

Delia HofmanDelia Hofman
Telefoon: 023-5143040 
E-mail: hofmand@noord-holland.nl
 

 

 

Regio Gooi en Vechtstreek

Marjolijn GeirnaertMarjolijn Geirnaert
Telefoon: 023-514 3470
E-mail: geirnaertm@noord-holland.nl

 

 

Regio Zuid-Kennemerland/IJmond

Edith van MourikEdith van Mourik
Telefoon: 023-5143610
E-mail: mourike@noord-holland.nl
 

 

 

Duurzaamheid

Pim van HerkPim van Herk
Telefoon: 023-5143691
E-mail: herkp@noord-holland.nl
 

 

 

Subsidies

Vesna DrobnjakVesna Drobnjak
Telefoon: 023-5143922
E-mail: drobnjakv@noord-holland.nl

 

 


 

Uitgelicht