Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 7477 resultaten gevonden
-
Bereikbaarheid
Tekstpagina
De werkzaamheden aan de Brug Krommenie hebben veel impact op de omgeving. De brug ligt in de drukke N203 en is een...
Lees meer over Bereikbaarheid
-
PreSail
Tekstpagina
Op maandag 18 en dinsdag 19 augustus begint in IJmuiden en Beverwijk PreSail. Het startpunt van SAIL Amsterdam.
Lees meer over PreSail
-
Regie op de ruimte
Overzichtspagina
In Noord-Holland is veel plek nodig voor bijvoorbeeld woningen, energie en natuurgebieden. Tegelijk is er een tekort aan ruimte van minimaal 27%. Met ‘Regie op de Ruimte’ wil de provincie samen met partners keuzes maken. Deze keuzes komen in een vernieuwde Omgevingsvisie te staan. Iedereen kan meedenken via de campagne ‘Jouw Noord-Holland, Jouw Ruimte’. Daarnaast werkt de provincie met andere partijen aan een ontwikkelperspectief voor Noord-Holland-Noord en de ontwikkeling van 4 NOVEX-gebieden. Met het Rijk worden in het Ruimtelijk Arrangement afspraken gemaakt over de uitvoering van deze plannen.
Lees meer over Regie op de ruimte
-
BRO Rapport
bestand
Lees meer over BRO Rapport
-
Herdenking bij het Indië-Monument
Evenement
De cdK legt namens de provincie Noord-Holland een krans. Zie ook: Indië-monument - Nationale Herdenking
Lees meer over Herdenking bij het Indië-Monument
-
PreSail Amsterdam vaartocht op De Groene Vecht
Evenement
Netwerkevenement
Lees meer over PreSail Amsterdam vaartocht op De Groene Vecht
-
SAIL Summit
Evenement
Zie ook: SAIL Summit
Lees meer over SAIL Summit

Inclusiviteit in de technische arbeidsmarkt van Noord-Holland
Nieuws - Publicatiedatum: 4 november 2024
Hoe zorg je dat iedereen aan de slag kan in technische arbeidsmarkt en zich er thuis voelt?
Lees meer over Inclusiviteit in de technische arbeidsmarkt van Noord-Holland
Veilige route voor dieren rond knooppunt Muiderberg
Nieuws - Publicatiedatum: 14 augustus 2025
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om de verbinding tussen het Naardermeer en het Gooimeer veiliger te maken voor dieren zoals otters, amfibieën en reeën. Door de vele wegen was het gebied rond knooppunt Muiderberg een risicovolle oversteek voor dieren.
Lees meer over Veilige route voor dieren rond knooppunt Muiderberg
Goed voorbereid naar de SAIL Parade: vertrek op tijd en koop parkeerticket vooraf
Nieuws - Publicatiedatum: 14 augustus 2025
Om de grote bezoekersstromen naar de SAIL-In en Out Parade in goede banen te leiden en te zorgen dat het publiek veilig kan genieten zijn er veel verkeersmaatregelen genomen. Ook als je niet naar SAIL gaat kun je hier hinder van ondervinden.
Lees meer over Goed voorbereid naar de SAIL Parade: vertrek op tijd en koop parkeerticket vooraf