Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 7608 resultaten gevonden
-
Brief aan PS over Informatievoorziening uitvoering en handhaving provinciale bedrijven 21 januari 2026.pdf
bestand
Lees meer over Brief aan PS over Informatievoorziening uitvoering en handhaving provinciale bedrijven 21 januari 2026.pdf
-
Informatie bedrijven onder provinciaal bevoegd gezag
Tekstpagina
Het college van Gedeputeerde Staten informeert Provinciale Staten geregeld over de ontwikkelingen over de uitvoering en handhaving bij bedrijven die onder provinciaal bevoegd gezag vallen zoals Tata Steel. Dat doen GS in een Informatiebrief over uitvoering en handhaving (U&H).
Lees meer over Informatie bedrijven onder provinciaal bevoegd gezag
-
Nota van Zienswijzen
bestand
Lees meer over Nota van Zienswijzen
-
Technologietafel
Tekstpagina
Op donderdag 11 juni is de 9e Technologietafel Werken en ontwikkelen 2030 Noord-Holland. De Technologietafel is dé plek om samen te werken aan een veerkrachtige technische en technologische arbeidsmarkt voor een groen en duurzaam Noord-Holland.
Lees meer over Technologietafel
-
Kruising Leeghwaterweg (N515) – Zuiderweg
project
De provincie Noord-Holland onderzoekt het verbeteren van de verkeersveiligheid van fietsers, voetgangers en dieren op en rondom de kruising van de Leeghwaterweg (N515) met de Zuiderweg.
Lees meer over Kruising Leeghwaterweg (N515) – Zuiderweg
-
Industrieel, flexibel en demontabel bouwen (IFD)
Tekstpagina
IFD staat voor Industrieel, flexibel en demontabel Bouwen. Het is een relatief nieuw ontwerp- en bouwprincipe dat we telkens meer toepassen op bruggen en viaducten.
Lees meer over Industrieel, flexibel en demontabel bouwen (IFD)
-
Verbeteren wateroverlast Zeeweg N510
project
De provincie Noord-Holland onderzoekt hoe wateroverlast op de Zeeweg N510 naar Bergen op Zee blijvend kan worden voorkomen. De uitvoering van deze maatregel wil de provincie combineren met groot onderhoud. Hierdoor wordt de hinder van de wegwerkzaamheden beperkt.
Lees meer over Verbeteren wateroverlast Zeeweg N510
-
Renovatie Twee Zwanenbrug
project
De provincie Noord-Holland renoveert in 2026 de Twee Zwanenbrug - voorheen Stolperophaalbrug. Dit is nodig om de uitlijning van de brug te verbeteren.
Lees meer over Renovatie Twee Zwanenbrug
-
A8-A9 Verbinding
Overzichtspagina
Een nieuwe weg tussen de A8 en de A9 zorgt voor een betere bereikbaarheid en leefbaarheid van de regio Zaanstreek en de regio IJmond. Samen met de Vervoerregio Amsterdam, de gemeenten Zaanstad, Uitgeest, Heemskerk, Beverwijk en Velsen en de rijksoverheid onderzoekt de provincie Noord-Holland de mogelijkheden. Uitvoering van het in 2021 gemaakte landschapsplan kost ruim € 900 miljoen. Deze kosten zijn onmogelijk op te brengen door alleen de provincie en de gemeenten, en een bijdrage van het Rijk is onzeker. De partijen werken vanaf 2024 met elkaar aan een mogelijke robuuste oplossing.
Lees meer over A8-A9 Verbinding
Merel Conijn: “Ik heb altijd goed geweten wat ik wil”
Nieuws - Publicatiedatum: 11 februari 2026
De in Edam geboren langebaanschaatser Merel Conijn verschijnt morgen aan de start van de 5.000 meter op de Olympische Spelen in Milaan. In aanloop naar de wedstrijd vertelt ze over haar jeugd, doorbraak en ambities.
Lees meer over Merel Conijn: “Ik heb altijd goed geweten wat ik wil”