Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 7970 resultaten gevonden
-
Geluid
Tekstpagina
Hinder van geluid speelt ook in Noord-Holland. Vooral in de buurt van wegen en rond Schiphol kunnen mensen last van geluid hebben. Ook andere geluidbronnen, zoals industrieterreinen, kunnen een bron van geluidhinder zijn.
Lees meer over Geluid
-
Projectbesluit procedure
Tekstpagina
Om de kruispunten aan te passen, is een projectbesluit nodig. Dit is een officiële stap dat nodig is om het plan mogelijk te maken. De nieuwe ovondes passen namelijk nu nog niet binnen de huidige bestemming van de weg. Met een projectbesluit kan de provincie de bestemming aanpassen, zodat de ovondes kunnen worden aangelegd.
Lees meer over Projectbesluit procedure
-
Kennismaking Actienetwerk GasTerug
Evenement
Kennismakingsgesprek met het Actienetwerk GasTerug over hun initiatief en visie op energievoorziening.
Lees meer over Kennismaking Actienetwerk GasTerug
-
Subsidie aanvragen
Tekstpagina
Voor het aanvragen van een subsidie voor uw project maakt u gebruik van een aanvraagformulier. Elke subsidieregeling heeft een eigen aanvraagformulier. U vindt dit formulier op de pagina van de regeling. In het overzicht hieronder staan alle beschikbare subsidieregelingen.
Lees meer over Subsidie aanvragen
-
Afsluiting Beets/Oudendijk
Tekstpagina
Van maandag 16 maart tot en met woensdag 1 april wordt gewerkt aan de provinciale weg N247 ter hoogte van de brug Dorpsweg bij Oudendijk en de brug bij Beets. Het asfalt wordt verwijderd, de betonconstructie wordt geïnspecteerd en waar nog wordt betonherstel uitgevoerd, vervolgens brengt onze aannemer nieuw asfalt aan. Voor deze werkzaamheden moet de weg in beide richtingen worden afgesloten. Hieronder leest u meer informatie over de werkzaamheden.
Lees meer over Afsluiting Beets/Oudendijk
-
Begroting en jaarrekening van gemeente en gemeenschappelijke regelingen, inleveren bij provincie
product
Ieder jaar moeten gemeenten en gemeenschappelijke regelingen de begroting en de jaarrekening inclusief accountantsverklaring vaststellen en indienen bij de provincie. De provincie heeft namelijk de wettelijke taak om financieel toezicht te houden.
Lees meer over Begroting en jaarrekening van gemeente en gemeenschappelijke regelingen, inleveren bij provincie
-
Doortrappen Noord-Holland, subsidie
product
DoelHet veilig aan het verkeer blijven deelnemen van fietsers van 60 jaar en ouder.DoelgroepGemeenten binnen de...
Lees meer over Doortrappen Noord-Holland, subsidie
-
Doortrappen Noord-Holland, vervallen
product
Doel:Het veilig aan het verkeer blijven deelnemen van fietsers van 60 jaar en ouder.
Lees meer over Doortrappen Noord-Holland, vervallen
-
SVNL-N: Natuur- en landschapsbeheer Noord-Holland 2016, subsidie
product
DoelNederland is rijk aan waardevolle natuur- en cultuurlandschappen. De provincies willen de natuurwaarden in deze gebieden...
Lees meer over SVNL-N: Natuur- en landschapsbeheer Noord-Holland 2016, subsidie
Burgers Carrosserie uit Aalsmeer ontvangt predicaat Koninklijk
Nieuws - Publicatiedatum: 27 maart 2026
Commissaris van de Koning Arthur van Dijk reikte vrijdag 27 maart namens de Koning het predicaat Koninklijk uit aan Burgers Carrosserie uit Aalsmeer.
Lees meer over Burgers Carrosserie uit Aalsmeer ontvangt predicaat Koninklijk