Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 8152 resultaten gevonden
-
Het Schouw
Tekstpagina
Bij de kruising van Het Schouw is er gebrek aan ruimte om het verkeer goed door te laten stromen. Op dit kruispunt van de provinciale wegen N235 en N247 komen fietsers, bussen en auto’s samen. De grote verkeersdrukte leidt tot files. De provincie wil de verkeersveiligheid bij het kruispunt verbeteren. Het verkeer moet ook beter kunnen doorstromen.
Lees meer over Het Schouw
-
Bezoek aan het Noord-Holland Duinreservaat – infiltratiegebied PWN, samen met gedeputeerde Anouk Gielen
Evenement
Lees meer over Bezoek aan het Noord-Holland Duinreservaat – infiltratiegebied PWN, samen met gedeputeerde Anouk Gielen
-
Koningsborrel 2026
Evenement
Lees meer over Koningsborrel 2026
-
Bijlage 1 inventarisatielijst 1.pdf
bestand
Lees meer over Bijlage 1 inventarisatielijst 1.pdf
Nieuwe tentoonstelling ‘Zielsglas’ in Paviljoen Welgelegen
Nieuws - Publicatiedatum: 8 januari 2026
Van vrijdag 16 januari tot en met vrijdag 17 april 2026 is de tentoonstelling ‘Zielsglas’ te zien in Paviljoen Welgelegen in Haarlem.
Lees meer over Nieuwe tentoonstelling ‘Zielsglas’ in Paviljoen Welgelegen
Commissaris van de Koning opent expositie 'To Mend a Broken String'
Nieuws - Publicatiedatum: 16 april 2026
Vrijdag 24 april om 17.00 uur is de officiële opening van de nieuwe tentoonstelling 'To Mend a Broken String' in Paviljoen Welgelegen in Haarlem. Commissaris van de Koning Arthur van Dijk opent de expositie die in het teken staat van de geschiedenis van het koloniale verleden in Zuid-Afrika.
Lees meer over Commissaris van de Koning opent expositie 'To Mend a Broken String'
20 jaar wandelen langs het Noord-Hollandpad
Nieuws - Publicatiedatum: 17 april 2026
Het Noord-Hollandpad – dat van Texel tot Huizen loopt - viert zijn twintigste verjaardag. Om dat te vieren is een digitale stempelkaart ontwikkeld. Wandelaars kunnen zo per bewandelde etappe een stempel halen.
Lees meer over 20 jaar wandelen langs het Noord-Hollandpad
Achter de schermen bij het Bloemencorso Bollenstreek
Nieuws - Publicatiedatum: 17 april 2026
Zaterdag 18 april rijdt het Bloemencorso Bollenstreek van Noordwijk naar Haarlem, via Bennebroek en Heemstede. Als sponsor van het corso maakte de provincie Noord-Holland dit jaar een video over het maken van de praalwagens. Ontwerper Inge Quint en vrijwilligerscoördinator Joke de Koning laten daarin zien hoe bloemen uit het land uiteindelijk op de praalwagen van de provincie terechtkomen.
Lees meer over Achter de schermen bij het Bloemencorso Bollenstreek
Vanaf 24 april weer flexibel openbaar vervoer naar Loosdrechts Plassengebied
Nieuws - Publicatiedatum: 20 april 2026
Ook deze zomer rijdt er in het weekend flexibel openbaar vervoer naar het Loosdrechts Plassengebied, inclusief recreatiegebieden in Kortenhoef en Breukeleveen.
Lees meer over Vanaf 24 april weer flexibel openbaar vervoer naar Loosdrechts Plassengebied
Cruquiusbruggen feestelijk geopend
Nieuws - Publicatiedatum: 20 april 2026
Op zaterdag 18 april 2026 zijn de Cruquiusbruggen feestelijk geopend.
Lees meer over Cruquiusbruggen feestelijk geopend