CV, nevenfuncties, deelnemingen

Politieke partij: VVD
Geboren: 27 november 1965

Periode Opleiding
2015 Opleiding tot mediator
2000 Erasmus Universiteit Rotterdam European Fiscal Studies
1991 Rijks Universiteit Leiden Fiscaal Recht
1987 Rijks Luchtvaartschool Eelde Opleiding tot luchtverkeersleider
1985 Bonhoeffer College Castricum VWO

 

Periode Functie
2019 - heden Gedeputeerde
Oktober 2007 - juni 2019 Fiscaliber, Heiloo, Jurist, zelfstandig ondernemer
Juni 2007 - heden Directeur bij Negotia B.V. middels Jian B.V., beiden in Heiloo gevestigd
Mei 2015 - juni 2019 Statenlid provincie Noord-Holland
December 2016 - juni 2018 Neo Negotium B.V. Projectontwikkeling
1999 - 2003 Statenlid provincie Noord-Holland
1998 - 2000 Gemeenteraadslid Heiloo

 

Nevenfuncties niet aan het ambt verbonden Tijdsbeslag Vervoeding
Trainer bij de Haya van Someren Stichting Tot 16 uur per jaar Maximaal € 70,- per dagdeel

 

Verbonden partijen Rol GS-lid
Stichting Goois Natuurreservaat bestuurder stichting

 

Overlegstructuren

  • Voorzitter Stuurgroep Groene Hart
  • Lid Naarden Buiten de Vesting
  • Lid IPO BAC Vitaal Platteland
  • Voorzitter Gebiedscommissie Laag Holland
  • Lid Platform Ruimte MRA
  • Voorzitter Metropolitaan Landschap
  • Lid Bestuurlijk overleg Veenweiden Innovatie
  • Voorzitter Afstemmingsoverleg Waterland-Oost
  • Lid Nederlandse Regiegroep Vogelaanvaringen
  • Voorzitter Stuurgroep Gooi- en Vechtstreek