Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 7591 resultaten gevonden
-
Nieuws
Tekstpagina
Lees meer over Nieuws
-
Bestuurlijk Overleg Fieldlab Groene Hart
Evenement
Lees meer over Bestuurlijk Overleg Fieldlab Groene Hart
-
Onderzoeksvoorstel projectMER
bestand
Windenergie Havengebied Amsterdam
Lees meer over Onderzoeksvoorstel projectMER
-
Begroting 2026
bestand
Verzonden PS
Lees meer over Begroting 2026
-
Regionale bestuurskracht IJmond
Tekstpagina
De regio IJmond bestaat uit de gemeenten Beverwijk, Heemskerk en Velsen.
Lees meer over Regionale bestuurskracht IJmond
-
Voorkomen van legionella in zwembaden
product
Bent u zwembadhouder van een publiek zwembad? Dan bent u verplicht om risicoanalyses uit te voeren om een legionellabesmetting bij de zwembadbezoekers te voorkomen.
Lees meer over Voorkomen van legionella in zwembaden
-
Bodem, melding verontreiniging of aantasting
product
Verricht u handelingen die de bodem verontreinigen of aantasten, of laat u zulke handelingen verrichten? Constateert u dat er een verontreiniging of aantasting van de bodem is opgetreden? Dan is het belangrijk dat u daar zo snel mogelijk melding van maakt. U kunt dat doen bij de Omgevingsdiensten.
Lees meer over Bodem, melding verontreiniging of aantasting
-
Provinciale heffing voor grondwateronttrekking
product
Meestal moet u aan de provincie belasting betalen voor het onttrekken van grondwater. Hoeveel belasting u moet betalen, hangt af van de hoeveelheid grondwater die u onttrekt.
Lees meer over Provinciale heffing voor grondwateronttrekking
-
Registratieplicht onttrekking grondwater
product
Wilt u grondwater onttrekken of infiltreren? U moet dit meestal registreren. Er gelden een aantal voorwaarden voor de registratie. Eén daarvan is dat u moet kunnen aangeven hoeveel water u onttrekt en infiltreert. Bij infiltratie bent u ook verplicht om de kwaliteit van het water te meten, te registreren en te melden bij de Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied of het waterschap.
Lees meer over Registratieplicht onttrekking grondwater
Nieuwe rekenmethode voor geluid bedrijventerrein De Pijp
Nieuws - Publicatiedatum: 5 november 2025
De provincie Noord-Holland gebruikt vanaf nu een nieuwe, fijnmazigere rekenmethode voor het geluidbeheer van bedrijventerrein De Pijp in Beverwijk. Daarmee sluit de provincie aan bij de methode die al geldt voor spoorwegen en rijkswegen.
Lees meer over Nieuwe rekenmethode voor geluid bedrijventerrein De Pijp