Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 7619 resultaten gevonden
-
Variantenstudie N203 Krommenie
project
De verkeersoverlast van de N203 zet de leefbaarheid in Krommenie en Assendelft onder druk. De provincie Noord-Holland onderzoekt welke maatregelen of alternatieve inrichting van de weg de lokale doorstroming van het verkeer kunnen verbeteren. Als het verkeer beter doorstroomt op de N203, wordt de overlast voor omwonenden minder.
Lees meer over Variantenstudie N203 Krommenie
-
Actieplan geluid
product
Inwoners kunnen last hebben van geluidoverlast ervaren van bijvoorbeeld drukke provinciale wegen. Ook een school of ziekenhuis kan last hebben van het geluid. In het Actieplan Geluid staat het geluidbeleid van de provincie om hinder door geluid zo veel mogelijk te verminderen. Het actieplan is bedoeld voor geluidbelasting van provinciale wegen, en onder bepaalde voorwaarden ook van regionale spoorwegen en regionale luchthavens met veel vliegverkeer. De provincie stelt elke 5 jaar een nieuw actieplan vast. U kunt het actieplan online bekijken.
Lees meer over Actieplan geluid
-
HOV Beverwijk - Velsen-Noord
project
De provincie Noord-Holland, de gemeenten Velsen en Beverwijk en ProRail werken aan 2 nieuwe busbanen tussen Beverwijk en Velsen en aan een voet-fietsonderdoorgang onder de Velsertraverse. De busbanen zijn onderdeel van het hoogwaardig openbaarvervoernetwerk (HOV-netwerk). Met de onderdoorgang ontstaat een regionale, snellere fietsroute met een verbinding naar station Beverwijk.
Lees meer over HOV Beverwijk - Velsen-Noord
-
Mini stuurgroep A8-A9
Evenement
A8-A9 Verbinding
Lees meer over Mini stuurgroep A8-A9
-
Regietafel Arbeidsmarkt & Onderwijs
Evenement
Lees meer over Regietafel Arbeidsmarkt & Onderwijs
-
6. Hoe herstelt de economie in Noord-Holland van corona?
Tekstpagina
2 jaar na het uitbreken van de coronapandemie gaat de samenleving weer open. Ondernemers maken zich op voor een grote inhaalslag.
Lees meer over 6. Hoe herstelt de economie in Noord-Holland van corona?
-
Intern of extern salderen
Tekstpagina
Een bedrijf wil uitbreiden of iemand wil een project uitvoeren waarvoor stikstofruimte nodig is. Hoe kan zo iemand aan de benodigde stikstofruimte komen?
Lees meer over Intern of extern salderen
-
Lancering MRA Agenda
Evenement
Meer informatie: MRA Agenda 2025-2028 vastgesteld, feestelijke lancering in januari - metropoolregioamsterdam.
Lees meer over Lancering MRA Agenda
-
PFAS
Tekstpagina
PFAS (poly- en perfluoralkylstoffen) zijn stoffen die van nature niet in het milieu voorkomen. PFAS kunnen een risico vormen voor de gezondheid van mensen, dieren en planten.
Lees meer over PFAS

Update aanleg fietsbrug Leidsevaart Haarlem
Nieuws - Publicatiedatum: 18 december 2024
De provincie Noord-Holland bereidt de aanleg van een fietsbrug over de Leidsevaart (N208) voor.
Lees meer over Update aanleg fietsbrug Leidsevaart Haarlem