Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 7629 resultaten gevonden
-
Eren en herdenken Noord-Holland, subsidie
product
DoelHet stimuleren van historisch besef en bewustwording rondom thema’s als vrijheid, veiligheid en discriminatie....
Lees meer over Eren en herdenken Noord-Holland, subsidie
-
Verslag energie-audit indienen (EED-auditplicht)
product
Als u een groot bedrijf heeft, dan moet u eens in de 4 jaar een energie-audit (laten) uitvoeren. Dit is de EED-auditplicht. Het verslag hiervan dient u in bij het eLoket van de Rijksdienst van Ondernemend Nederland (RVO).
Lees meer over Verslag energie-audit indienen (EED-auditplicht)
-
Waterrecreatie voor de kleinere pleziervaart, subsidie
product
DoelVerbetering en uitbreiding van het vaarnetwerk voor de kleinere pleziervaart in Noord-Holland DoelgroepEenieder...
Lees meer over Waterrecreatie voor de kleinere pleziervaart, subsidie
-
Herinrichting N239-N240
Tekstpagina
November 2024 hebben we u voor het laatst tijdens een informatieavond bijgepraat over de stand van zaken wat betreft de herinrichting van de N239/N240. De vragen en opmerkingen die we naar aanleiding van die avond hebben ontvangen, hebben we vervolgens teruggekoppeld aan de vragenstellers. Met behulp van deze nieuwsbrief willen we u bijpraten over de laatste stand van zaken.
Lees meer over Herinrichting N239-N240
-
Onderzoek naar varianten N240
Tekstpagina
Omdat het verplaatsen van kabels en leidingen veel tijd en geld kost, worden voor de herinrichting van de N240 naast het eerder getoonde ontwerp ook nog twee alternatieven onderzocht die zorgen voor een daling van de kosten en/of een versnelling in de planning.
Lees meer over Onderzoek naar varianten N240
-
Waterstof
Tekstpagina
De provincie Noord-Holland werkt hard aan een schonere toekomst. Daarin speelt waterstof een belangrijke rol.
Lees meer over Waterstof
-
Verkeersveiliger maken Opperdoezerpad
Tekstpagina
Afgelopen jaar is een aantal maatregelen genomen om de oversteek Opperdoezerpad veiliger te maken. Het blauwe bord is verder uit de weg geplaatst, er zijn langs de N-weg borden geplaatst die wijzen op de oversteek en er is belijning op de weg aangebracht. Recent zijn langs het fietspad borden ‘gevaarlijke kruising’ geplaatst. Op dit moment kijken we met de gemeente of we het fietspad een stukje kunnen ophogen, zodat fietsers en automobilisten elkaar beter zien en fietsers vlak staan in plaats van schuin.
Lees meer over Verkeersveiliger maken Opperdoezerpad
-
Bijeenkomst 80 jaar vrijheid
Evenement
Thema: in gesprek met regionale bestuurders over de betekenis van 80 jaar vrijheid.
Lees meer over Bijeenkomst 80 jaar vrijheid
-
Over SAIL
Tekstpagina
Eens in de 5 jaar verandert het Noordzeekanaal in een adembenemend maritiem spektakel: SAIL Amsterdam.
Lees meer over Over SAIL

Provincie Noord-Holland en Rijk ondertekenen Ruimtelijk Arrangement
Nieuws - Publicatiedatum: 13 juni 2025
De provincie Noord-Holland en de Rijksoverheid hebben een gezamenlijke agenda met onderwerpen gemaakt over hoe de ruimte in de provincie wordt ingericht.
Lees meer over Provincie Noord-Holland en Rijk ondertekenen Ruimtelijk Arrangement