Start onderhoud trappen en liften bushaltes Bornholm en De Hoek in Hoofddorp
Publicatiedatum: 30 maart 2026
Laatst gewijzigd: 30 maart 2026
0 reactiesDe provincie voert in 2026 onderhoudswerkzaamheden uit aan trappen en liften van verschillende HOV-bushaltes in Hoofddorp. Het onderhoud start op maandag 6 april bij de bushalte Bornholm en op dinsdag 14 april bij bushalte De Hoek.
De werkzaamheden bij bushalte Bornholm duren naar verwachting tot juni 2026. En de werkzaamheden bij bushalte De Hoek duren naar verwachting tot augustus 2026.
Reizigers kunnen op andere manier bij halte komen
Tijdens de werkzaamheden zijn de bushaltes op een andere manier bereikbaar dan reizigers gewend zijn. Trappen en liften worden tijdelijk afgesloten voor het onderhoud. Er is dan altijd een andere manier om bij de bushalte te komen. Bijvoorbeeld met de trap aan de andere kant van de bushalte of een tijdelijke lift.
Onderhoud voor veilige bereikbaarheid
Om de bushaltes op een veilige manier bereikbaar te houden voor reizigers is onderhoud aan de trappen en liften nodig. Tijdens het onderhoud worden de oude onderdelen zo veel mogelijk hersteld en opnieuw gebruikt. Tot het najaar van 2026 wordt gewerkt aan de bushaltes bij Beukenhorst, Hoofddorp station, De Hoek, Bornholm en Spaarne Gasthuis. Op de website van de provincie Noord-Holland komt per locatie meer informatie over de werkzaamheden.
Contact
Neem bij vragen over de werkzaamheden contact op met het Servicepunt via 0800-0200 600 (gratis) of per e-mail servicepunt@noord-holland.nl. Of kijk op de regionale Facebookpagina (@Amstelland-Meerlanden).
Om te kunnen reageren moet u eerst inloggen.