Zoekresultaten
U heeft gezocht op "" er zijn in totaal 8849 resultaten gevonden
-
Bereikbaarheid kust Zuid-Kennemerland
Overzichtspagina
De provincie wil samen met de gemeenten Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Zandvoort dat de kust goed bereikbaar blijft. Ook op drukke zomerdagen, met aandacht voor verkeersveiligheid en leefbaarheid langs de route. Met inwoners, bezoekers en ondernemers bekeken we ideeën en oplossingen om het strandverkeer slimmer te organiseren. Daaruit zijn verschillende concrete maatregelen gekomen. Het doel is de bereikbaarheid van de kust blijvend verbeteren en de overlast voor de omgeving beperken. Dit doen we door in te zetten op fiets en openbaar vervoer. In de zomer van 2026 komt er een tijdelijke proef met een P+R en pendelbus.
Lees meer over Bereikbaarheid kust Zuid-Kennemerland
-
Cruquiusbrug
Overzichtspagina
De werkzaamheden aan de Cruquiusbruggen (N201) zijn afgerond. De brug richting Heemstede (1932) is volledig vernieuwd. De brug richting Hoofddorp is gerenoveerd. De nieuwe Cruquiusbrug is een bijzonder en ambitieus innovatieproject. De brug is circulair, energieneutraal en zo onderhoudsarm mogelijk gebouwd.
Lees meer over Cruquiusbrug
-
07 ontwerp-omgevingseffectrapportage Omgevingsvisie Noord-Holland 2 juni 2026.pdf
bestand
Lees meer over 07 ontwerp-omgevingseffectrapportage Omgevingsvisie Noord-Holland 2 juni 2026.pdf
-
Jaarverslag Adviescommissie Detailhandel Noord-Holland 2024.pdf
bestand
Lees meer over Jaarverslag Adviescommissie Detailhandel Noord-Holland 2024.pdf
-
Voorlopig Ontwerp N502-N503.pdf
bestand
Lees meer over Voorlopig Ontwerp N502-N503.pdf
-
4. Bob last onder dwangsom HHNK_Geredigeerd.pdf
bestand
Lees meer over 4. Bob last onder dwangsom HHNK_Geredigeerd.pdf
-
4. HAC-advies bezwaar tegen last onder dwangsom HHNK_geredigeerd.pdf
bestand
Lees meer over 4. HAC-advies bezwaar tegen last onder dwangsom HHNK_geredigeerd.pdf
-
3. Bob inzake invordering dwangsom_Geredigeerd.pdf
bestand
Lees meer over 3. Bob inzake invordering dwangsom_Geredigeerd.pdf
Duik in het mysterie van het Palmhoutwrak in nieuwe tentoonstelling ‘Schip vol raadsels’ bij Huis van Hilde
Nieuws - Publicatiedatum: 2 juli 2026
Eeuwenlang lag er een bijzonder schip verborgen in de donkere wereld van de Waddenzee.
Lees meer over Duik in het mysterie van het Palmhoutwrak in nieuwe tentoonstelling ‘Schip vol raadsels’ bij Huis van Hilde
€ 5,8 miljoen voor verkeersveiligheid op risicowegen en aanleg doorfietsroutes
Nieuws - Publicatiedatum: 2 juli 2026
De provincie Noord-Holland stelt € 5,8 miljoen subsidie beschikbaar aan 10 Noord-Hollandse gemeenten.
Lees meer over € 5,8 miljoen voor verkeersveiligheid op risicowegen en aanleg doorfietsroutes